• Zadzwoń do nas 513 969 000

  • Napisz do nas biuromatmar1@gmail.com

Poznaj firmę szkoleniową MatMar

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, Firma Szkoleniowo Doradcza MATMAR, proponuje szeroki wybór szkoleń merytorycznych w tym również szkolenia z samoobrony. Oferta przygotowywana jest na bieżąco i dostosowywana do zmian w przepisach prawa oraz wszelkich Państwa potrzeb. Organizujemy zarówno szkolenia otwarte w tym on line, które są dostępne dla wszystkich, jak również szkolenia zamknięte realizowane na konkretne Państwa zamówienie. Szkolenie takie może zostać zrealizowane w Państwa siedzibie lub też w formie szkolenia „wyjazdowego”.

Aby Państwa pracownicy mogli pozyskać jak najlepszą wiedzę, Firma MATMAR będzie współpracować z cenionymi na rynku wykładowcami. W ofercie mojej firmy znajdziecie Państwo również doradztwo w zakresie finansów publicznych.

Firma Szkoleniowo Doradcza MATMAR posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie nr 2.18/00022/2021.
Od roku 2019 do chwili obecnej jesteśmy na liście Firm Godnych Zaufania.

Sprawdź naszą ofertę szkoleń ONLINE:

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, Firma Szkoleniowo Doradcza MATMAR, proponuje szeroki wybór szkoleń merytorycznych w tym również szkolenia z samoobrony

Kontakt

Firma Szkoleniowo Doradcza MATMAR Krystyna Gąsiorek
38-400 Krosno
ul. Wojska Polskiego 32A
NIP: 684 124 48 09
Regon: 370424526

Firma godna zaufania