• Zadzwoń do nas 513 969 000

  • Napisz do nas biuromatmar1@gmail.com

Uczyniłam ze swojej pasji – swoją pracę

Krystyna Gąsiorek – właściciel Firmy Szkoleniowo Doradczej MATMAR, ekonomista, były pracownik Regionalnej Izby Obrachunkowej.

W Polsce jestem cenionym wykładowcą z ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu seminariów w różnych ośrodkach szkoleniowych w zakresie finansów publicznych, rachunkowości jak i sprawozdawczości budżetowej. Niezmiernie istotną informacją jest fakt, iż ponad 5 tysięcy godzin spędziłam na sali szkoleniowej, pracując z szerokim kręgiem beneficjentów – pracowników jednostek sektora finansów publicznych m.in. NIK, Ministerstw, sądów, RIO, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych.

Prowadziłam również wykłady w ramach szkoleń realizowanych z programów finansowanych ze środków UE. Warto nadmienić również, iż jestem autorką wielu publikacji zarówno książkowych jak i artykułów w prasie fachowej w zakresie sprawozdawczości budżetowej i finansów publicznych. Najnowsze wydane dzieła to: Sprawozdawczość budżetowa w praktyce oraz Klasyfikacja budżetowa 2019. Zarówno uczestnicy szkoleń jak i czytelnicy, dzięki przekazywanej przez mnie wiedzy, mogli w sporządzanych planach finansowych, uchwałach budżetowych, czy też sprawozdaniach wyeliminować wiele nieprawidłowości, co pozwoliło im uniknąć konsekwencji z naruszenia dyscypliny finansów publicznych.

Jestem osobą, która dobrze nawiązuje kontakt z salą w trakcie szkoleń. Mam zdolność komunikowania się z grupą beneficjentów, co znacznie zwiększa efektywność procesu edukacji. Potrafię odczytać potrzeby odbiorców. Posiadam dużą wiedzę merytoryczna i praktyczną, co znacznie przekłada się na chęci przyswajania wiedzy. Jestem świadoma, że każdy temat/szkolenie wymaga indywidualnego podejścia. Moją misją jest, aby uczestnicy szkolenia osiągnęli założone cele, wyszli z sali konferencyjnej bez pytań i wątpliwości, lecz z pełnym pakietem informacji.

To, czy skorzystasz z mojej wiedzy i doświadczenia, zależy od Ciebie! Podobnie jak to, czy trafisz na szkolenia organizowane przez moją firmę, bądź ze mną jako osobą prowadzącą!

Jeżeli mi zaufasz i skorzystasz z proponowanej przeze mnie oferty, możesz usłyszeć jak prawidłowo sporządzać szeroko rozumianą dokumentację finansową, a zarazem jak uniknąć nieprawidłowości skutkujących karami. Finanse to bardzo trudne zagadnienie, ja gwarantuję, że podczas współpracy ze mną wszelkie zawiłości, trudności staną się jasne i proste.

Dodatkowo zachęcam wszystkich Państwa do zapoznania się z podstawowymi zasadami samoobrony, które potrzebne są zarówno pracownikom w różnych instytucji, jak i nam samym, naszym małym dzieciom jak i dorastającej młodzieży.

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług mojej Firmy

Sprawdź naszą ofertę szkoleń ONLINE:

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, Firma Szkoleniowo Doradcza MATMAR, proponuje szeroki wybór szkoleń merytorycznych w tym również szkolenia z samoobrony

Kontakt

Firma Szkoleniowo Doradcza MATMAR Krystyna Gąsiorek
38-400 Krosno
ul. Wojska Polskiego 32A
NIP: 684 124 48 09
Regon: 370424526

Firma godna zaufania