PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU NA URZĘDNIKA MIANOWANEGO - sprawdzian umiejętności

Szkolenie przygotowujące do egzaminu w postępowaniu kwalifikacyjnym organizowanym przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej – część psychologiczna (sprawdzian umiejętności)
 
          Szkolenie ma formę warsztatów, w trakcie których uczestnicy uczą się nowych strategii myślenia, rozwiązywania problemów oraz wykonują ćwiczenia w oparciu o materiały z poprzednich edycji egzaminu. Uczestnicy otrzymują na własność materiały szkoleniowe.
 
          Dla kogo: dla osób pracujących w administracji publicznej, które chcą z sukcesem zdać najtrudniejszą część egzaminu, jaką jest sprawdzian umiejętności oraz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie skutecznego myślenia, analizy i rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji itp.
 
          Wybrane zagadnienia:
  • omówienie typów zadań występujących na egzaminie oraz rodzajów  badanych umiejętności
  • zapoznanie uczestników z nowymi rodzajami i strategiami myślenia, niezbędnymi do rozwiązania zadań (myślenie lateralne, myślenie przez analogię, indukcję, dedukcję itp.)
  • omówienie zasad skutecznego myślenia (np. brzytwa Ockhama)
  • rozwiązywanie zadań testowych z lat poprzednich (praca grupowa, oraz praca samodzielna pod okiem trenera)
  • końcowy test
 
Czas: 20 godzin lekcyjnych

Prowadzący: Zajęcia prowadzi trener, specjalizujący się w szkoleniu umiejętności miękkich, rozwijających zarówno potencjał intelektualny jak i osobowościowy, który od 11 lat przygotowuje pracowników służby cywilnej do testu umiejętności przeprowadzanego w ramach egzaminu na urzędnika mianowanego. Ponadto  prowadzi szkolenia i kursy z technik szybkiego czytania i efektywnego uczenia się. 

MASZ PYTANIA ZADZWOŃ: 513 969 000
NAPISZ: biuromatmar1@gmail.com

Oferta Szkoleń